Zobrazit větší

Ofuky oken Heko Mazda 323 BG 4D 1989-1994 přední sedan

A11:726495 (pro objednávky)

Nové

Sada obsahuje 2 nebo 4 kusy ofuků, podle toho zda jste vybrali ofuky pouze na přední okna nebo na celé auto a dále sadu montážních plíšků...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 665 Kč

Více informací:

Ofuky oken Heko Mazda 323 BG 4D 1989-1994 přední sedan - 323 - Yes Bydlení .cz

Ofuky oken Heko Mazda 323 BG 4D 1989-1994 přední sedan


Sada obsahuje 2 nebo 4 kusy ofuků, podle toho zda jste vybrali ofuky pouze na přední okna nebo na celé auto a dále sadu montážních plíšků (není u každého modelu podmínkou) Popis: Protiprůvanové plexi, ofuky oken či chcete-li deflektory jsou určeny na daný model vozu. Umožňují u stojícího vozidla ponechání pootevřených oken i z;a nepříznivého počasí. Při jízdě s pootevřeným či otevřeným oknem zabraňují nepříjemnému proudění vzduchu na cestující. V neposlední řadě se jedná o designový doplněk pro každý vůz. Ofuky prodáváme v stylovém kouřově zatmaveném provedení. Výběr ofuků: Překontrolujte prosím pečlivě značku, model, provedení a rok výroby auta na které ofuky objednáváte, aby vše bylo shodné s názvem nabízeného zboží. V případě pochybností zavolejte, nebo napište , rádi Vám poradíme. Zadní ofuky výrobce samostatně nenabízí, tudíž je nelze samostatně dokoupit, proto prosíme již při výběru vyhodnoťte zda Vám skutečně stačí pouze přední, nebo raději zvolíte variantu na celé auto. Instalace ofuků: před instalací přiložte nerozbalené ofuky k obvodu oken a překontrolujte, zda je tvar ofuků shodný s tvarem rámu dveří pod který se budou ofuky instalovat. stáhněte okna až na doraz dolů a očistěte nejlépe odmašťovacím prostředkem prostor, kam se budou ofuky instalovat (pozor nepoužívejte k odmaštění látky, které by mohli poškodit těsnění oken). sejměte z oboustranné lepicí pásky krycí vrstvu a poté můžete začít samotnou montáž postup montáže naleznete na instruktážním videu Instalační video-manuál pokud si na instalaci nevěříte, doporučujeme navštívit autoservis Parametry specifikace: Výrobce: Heko (PL) Materiál produktu: plexisklo Počet kusů: 2 nebo 4 kusy v sadě, dle výběru Atest: ITC 01 144. Zakupte produkt Ofuky oken Heko Mazda 323 BG 4D 1989-1994 přední sedan z kategorie Heureka.cz | Auto-moto | Tuning | Tuning karoserie | Mazda | 323 od výrobce Heko Plast z;a cenu 665.

Kategorie zboží: .cz | Auto-moto | Tuning | Tuning karoserie | Mazda | 323


Potřebujete další informace ke zboží Ofuky oken Heko Mazda 323 BG 4D 1989-1994 přední sedan ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz