Zobrazit větší

Textilní autokoberce Vopi Chrysler Grand Voyager 2008- (2+3řada)

A35:13612 (pro objednávky)

Nové

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Chrysler Grand Voyager  je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 590 Kč

Více informací:

Textilní autokoberce Vopi Chrysler Grand Voyager 2008- (2+3řada) - Autokoberce na míru - Yes Bydlení .cz

Textilní autokoberce Vopi Chrysler Grand Voyager 2008- (2+3řada)

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Distribuce: neznámá
  • Materiál produktu: textilní
  • Značka vozu: Chrysler
  • Model vozu: Grand Voyager


Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Chrysler Grand Voyager  je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.

Kategorie zboží: .cz | Auto-moto | Autodoplňky | Autokoberce na míru


Potřebujete další informace ke zboží Textilní autokoberce Vopi Chrysler Grand Voyager 2008- (2+3řada) ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz