Zobrazit větší

Bílý botník s detaily v dekoru dubového dřeva Germania Malou

A0:971378 (pro objednávky)

Nové

Rozzařte svůj interiér nábytkem v bílých tónech. Hodí se jak do velkých, tak malých prostor, které prosvětlí a provzdušní. Navíc se dá...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 8 099 Kč

Více informací:

Bílý botník s detaily v dekoru dubového dřeva Germania Malou - Botníky - Yes Bydlení .cz

Bílý botník s detaily v dekoru dubového dřeva Germania Malou


Rozzařte svůj interiér nábytkem v bílých tónech. Hodí se jak do velkých, tak malých prostor, které prosvětlí a provzdušní. Navíc se dá skvěle kombinovat s různými styly interiérů. Tento kousek je navíc z;a tak příjemnou cenu, že si ho v klidu můžou pořídit i ti, co plánují první bydlení.

Německá značka s příhodným názvem ​ý vydobude Německu slávu ve světě nábytku. Nic nedělají polovičatě, dbají na každičký detail a inspirují se severským designem a jeho čistými liniemi. Výsledek pak stojí z;a to.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Botníky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílý botník s detaily v dekoru dubového dřeva Germania Malou ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz