Zobrazit větší

Hnědý vysoký botník Germania Top

A0:759402 (pro objednávky)

Nové

Vybavte si předsíň kousky nábytku nejvyšší německé kvality - jsou dokonale zpracované a jejich čisté linie dodají obvykle ne zcela...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 5 399 Kč

Více informací:

Hnědý vysoký botník Germania Top - Botníky - Yes Bydlení .cz

Hnědý vysoký botník Germania Top


Vybavte si předsíň kousky nábytku nejvyšší německé kvality - jsou dokonale zpracované a jejich čisté linie dodají obvykle ne zcela uspořádané místnosti na organizovanosti. Vše nabízíme v přírodné hnědé barvě nebo v bílé úpravě. Vybere si opravdu každý. Už žádné poházené boty okolo dveří!

Německá značka s příhodným názvem ​ý vydobude Německu slávu ve světě nábytku. Nic nedělají polovičatě, dbají na každičký detail a inspirují se severským designem a jeho čistými liniemi. Výsledek pak stojí z;a to.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Botníky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Hnědý vysoký botník Germania Top ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz