Zobrazit větší

Bílý botník z masivního borovicového dřeva se zrcadlem Støraa Amanda

A0:887216 (pro objednávky)

Nové

Tento botník z certifikovaného masivního borovicového dřeva si oblíbí především všichni milovníci bot. Můžete si do něj přehledně...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 5 699 Kč

Více informací:

Bílý botník z masivního borovicového dřeva se zrcadlem Støraa Amanda - Botníky - Yes Bydlení .cz

Bílý botník z masivního borovicového dřeva se zrcadlem Støraa Amanda


Tento botník z certifikovaného masivního borovicového dřeva si oblíbí především všichni milovníci bot. Můžete si do něj přehledně vyskládat všechny své střevíčky i botičky tak, že je už nikdy nebudete muset hledat chvilku před odchodem!

​i poškození. Proto se s vámi může tento kousek stěhovat z bytu do bytu, aniž by se mu něco stalo. Dlouhé roky si ponechává nezměněnou kvalitu, a tak s vámi nábytek vydrží téměř navěky.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Botníky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílý botník z masivního borovicového dřeva se zrcadlem Støraa Amanda ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz