Zobrazit větší

Krémové čelo postele Mazzini Sofas Ancona, 200 x 120 cm

5903018537191

A0:961986 (pro objednávky)

Nové

Proměňte svou postel k nepoznání s čely Mazzini! Vyberte si tu správnou šířku, zbytek je nesmírně snadný. Čelo se totiž nemusí nijak...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 64 dnů od objednávky.Cena: 7 999 Kč

Více informací:

Krémové čelo postele Mazzini Sofas Ancona, 200 x 120 cm - Čela k postelím - Yes Bydlení .cz

Krémové čelo postele Mazzini Sofas Ancona, 200 x 120 cm


Proměňte svou postel k nepoznání s čely Mazzini! Vyberte si tu správnou šířku, zbytek je nesmírně snadný. Čelo se totiž nemusí nijak připevňovat, zkrátka přirazíte postel ke zdi.

Značka
Největší důraz klade na ​k se stala mistrem ve tvorbě nábytku, který si zamiluje celá rodina.

​e to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Postele | Příslušenství k postelím | Čela k postelím


Potřebujete další informace k módnímu zboží Krémové čelo postele Mazzini Sofas Ancona, 200 x 120 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz