Zobrazit větší

Blumfeldt Supernova, plamenná koule, kulovité stolní svítidlo, ušlechtilá ocel, bio etanol, stříbrná

4260486154536

A9:10031003 (pro objednávky)

Nové

V zrcadlení tančících stínů a šepotajících plamenů: Ohnivá koule Blumfeldt Supernova přinese atmosférický plamen do letních nocí a...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 299 Kč

Více informací:

Blumfeldt Supernova, plamenná koule, kulovité stolní svítidlo, ušlechtilá ocel, bio etanol, stříbrná - Dekorace - Yes Bydlení .cz

Blumfeldt Supernova, plamenná koule, kulovité stolní svítidlo, ušlechtilá ocel, bio etanol, stříbrná


V zrcadlení tančících stínů a šepotajících plamenů: Ohnivá koule Blumfeldt Supernova přinese atmosférický plamen do letních nocí a romantické osvětlení během zimních večerů. Třpytivá světla na rybníku, světelný řetěz na letní louce nebo jemně zářící světlo v obýváku: Svítilna Blumfeldt z kartáčované ušlechtilé oceli jemně zrcadlí vlastní plamen a vytváří okouzlující atmosféru v zahradě nebo bytě. Bez popela, kouře a škodlivých látek – díky ekologickému bio etanolu nepotřebujete komín ani odtah. Zásobník paliva nabízí objem 400 ml, což vystačí až na čtyřhodinové udržování plamene. Moderní design z kartáčované ušlechtilé oceli přinese do každého zařízení hodnotný akcent. Spodní deska z umělé pěny je odolná vůči uklouznutí a škrábancům, zároveň izoluje teplo. Čili ji bez obav můžete položit i na citlivé podklady. Zářící světlo na romantické hodiny: Plamenná koule Blumfeldt Supernova na bázi bio etanolu.

Kategorie zboží: .cz | Hobby | Chovatelství | Teraristika | Dekorace


Potřebujete další informace ke zboží Blumfeldt Supernova, plamenná koule, kulovité stolní svítidlo, ušlechtilá ocel, bio etanol, stříbrná ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz