Zobrazit větší

Dřevěný dětský hrací set Flexa Toys Birthday Cake

A0:1290676 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 1 289 Kč

Více informací:

Dřevěný dětský hrací set Flexa Toys Birthday Cake - Dětské hračky - Yes Bydlení .cz

Dřevěný dětský hrací set Flexa Toys Birthday Cake


Dětský ​e perfektní hračkou pro všechny malé milovníky jídla. Taková hra na narozeniny se může stát výbornou zábavou na celé odpoledne.


Dánská značka ​ž 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje ​e na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je ​o posledního detailu​k vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou
Kategorie zboží: Kategorie | Pro děti | Hry a hračky | Dětské hračky


Potřebujete další informace ke zboží Dřevěný dětský hrací set Flexa Toys Birthday Cake ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz