Zobrazit větší

Dětský koberec Universal Kinder Bunny, 120 x 170 cm

8430176419719

A0:1050740 (pro objednávky)

Nové

A co děti, mají si kde hrát? S tímto kobercel od Universal rozhodně ♥ Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 1 899 Kč

Více informací:

Dětský koberec Universal Kinder Bunny, 120 x 170 cm - Dětské koberce - Yes Bydlení .cz

Dětský koberec Universal Kinder Bunny, 120 x 170 cm


A co děti, mají si kde hrát? S tímto kobercel od Universal rozhodně ♥

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou ​i které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Koberec je také antistatický, což přijde vhod hlavně při úklidu např. zvířecích chlupů, které se díky této vlastnosti nebudou držet ve vláknech koberce.

Kategorie zboží: Kategorie | Textil | Dětský textil | Dětské koberce


Potřebujete další informace ke zboží Dětský koberec Universal Kinder Bunny, 120 x 170 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz