Zobrazit větší

Šedá dětská variabilní postýlka Pinio Calmo, 140 x 70 cm

A0:788814 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 6 049 Kč

Více informací:

Šedá dětská variabilní postýlka Pinio Calmo, 140 x 70 cm - Dětské postýlky - Yes Bydlení .cz

Šedá dětská variabilní postýlka Pinio Calmo, 140 x 70 cm


​e řada klasického dětského nábytku v nadčasovém a mladistvém designu, který snadno zakomponujete do jinak už zařízeného, využívaného prostoru.

Díky tomu, že jsou kousky z téhle kolekce variabilní a úžasně funkční, můžete si být jisti, že Calmo perfektně zařídí a ozdobí pokojíček všech věkových kategorií.

Nábytek je vyroben z velice kvalitní dřevovláknité desky MDF a díky tomu, že se pyšní jednoduchými liniemi a prostým barevným provedením, dává vám svobodu pokoj následně ozdobit bez omezení.

​t na některých fotografiích, není součástí balení. Zakoupit ji můžete zde: ​d dětskou postýlku Pinio Calmo, 140 x 70 cm
Postýlku lze přestavit na jednolůžko.

Kategorie módního zboží: .cz | Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské postýlky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá dětská variabilní postýlka Pinio Calmo, 140 x 70 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz