Zobrazit větší

Dětský ložní set Oyun, 100 x 170 cm

8681181061114

A0:684966 (pro objednávky)

Nové

Večerní zachumlání do peřinek je vrcholným zakončením dětského dne. Neukládejte tedy své děti do obyčejným peřin a raději je uložte do...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 1 509 Kč

Více informací:

Dětský ložní set Oyun, 100 x 170 cm - Dětské povlečení - Yes Bydlení .cz

Dětský ložní set Oyun, 100 x 170 cm


Večerní zachumlání do peřinek je vrcholným zakončením dětského dne. Neukládejte tedy své děti do obyčejným peřin a raději je uložte do záplavy barev a vzorů.

​e vaši nejdražší budou ve své postýlce cítit jako princové a princezny na zámku ♥

Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie módního zboží: .cz | Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské povlečení


Potřebujete další informace k módnímu zboží Dětský ložní set Oyun, 100 x 170 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz