Zobrazit větší

Postel z masivního dubového dřeva s modrým čelem Gazzda Fawn, 180 x 200 cm

A0:1051806 (pro objednávky)

Nové

Bez bytelně pevné a dostatečně postele to není ložnice. Ta správná postel by vám ovšem neměla jen poskytnout vhodné místo pro spánek. Měla by...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 73 dnů od objednávky.Cena: 33 199 Kč

Více informací:

Postel z masivního dubového dřeva s modrým čelem Gazzda Fawn, 180 x 200 cm - Dvoulůžkové manželské postele - Yes Bydlení .cz

Postel z masivního dubového dřeva s modrým čelem Gazzda Fawn, 180 x 200 cm


Bez bytelně pevné a dostatečně postele to není ložnice. Ta správná postel by vám ovšem neměla jen poskytnout vhodné místo pro spánek.

Měla by být doplněná i o vysoké čelo, které ​d při čtení poskytuje pevnou základnu vašim zádům.
A právě taková je postel Fawn. Její čelo je navíc unikátní i v samotném provedení, které je
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3
Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. ​e otřít bavlněným hadříkem.
Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po ​a péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.
​ě s panenskou přírodou i pohnutou minulostí.​e promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například ​i Interior Innovation Award.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Postele | Dvoulůžkové manželské postele


Potřebujete další informace k módnímu zboží Postel z masivního dubového dřeva s modrým čelem Gazzda Fawn, 180 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz