Zobrazit větší

Dvoulůžková postel z bukového dřeva SKANDICA Spectrum, 160 x 200 cm

5902273652892

A0:873634 (pro objednávky)

Nové

Tak jednoduchá a přesto tak efektní! Tahle minimalistická postel skvěle zapadne do každé ložnice, ať už je moderní, klasická nebo jakákoli...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 57 dnů od objednávky.Cena: 13 299 Kč

Více informací:

Dvoulůžková postel z bukového dřeva SKANDICA Spectrum, 160 x 200 cm - Dvoulůžkové manželské postele - Yes Bydlení .cz

Dvoulůžková postel z bukového dřeva SKANDICA Spectrum, 160 x 200 cm


Tak jednoduchá a přesto tak efektní! Tahle minimalistická postel skvěle zapadne do každé ložnice, ať už je moderní, klasická nebo jakákoli jiná. Bude láskou na celý život, a to díky kombinaci prvotřídního materiálu a skvělého řemeslného zpracování.

V ceně je i rošt, stačí tedy už jen dokoupit pohodlnou matraci a užívat si kvalitního spánku.

Pořiďte si k posteli i ​ý výběr a možnost vrácení do ​o jejím vyzkoušení.

SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Design výrobkuéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a Skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním.
Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné.

Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve SKANDICE pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Design výrobkuéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život.


Použití bukového dřeva je nábytkovou klasikou. A proč tomu tak je? Dřevo buku má totiž vysokou tvrdost a odolnost. Jeho nespornou výhodou je i to, že je díky své pevnosti schopné udržet šrouby a čepy daleko lépe, než je tomu u ostatních dřevin. A tak se kousek z bukového masivu stane téměř nesmrtelným.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Postele | Dvoulůžkové manželské postele


Potřebujete další informace k módnímu zboží Dvoulůžková postel z bukového dřeva SKANDICA Spectrum, 160 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz