Zobrazit větší

Černé designové venušiny kuličky Whoop.de.doo, 102 g

A0:704110 (pro objednávky)

Nové

\„Chtěla jsem vytvořit ideální design, který ukáže, že i erotická pomůcka může působit lehce, elegantně a něžně. Mým cílem také bylo...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 490 Kč

Více informací:

Černé designové venušiny kuličky Whoop.de.doo, 102 g - Erotické pomůcky - Yes Bydlení .cz

Černé designové venušiny kuličky Whoop.de.doo, 102 g


\„Chtěla jsem vytvořit ideální design, který ukáže, že i erotická pomůcka může působit lehce, elegantně a něžně. Mým cílem také bylo najít hranici mezi erotikou a medicínou a přivést na svět vysoce kvalitní produkt." To jsou slova české designérky Anny Marešové, která z;a své venušiny kuličky získala Národní cenu z;a studentský design, cenu Nejlepší erotická pomůcka roku 2015 a byla i několikrát nominována na objev roku. Whoop.de.doo jsou tak určené nejen na sexuální rozkoš, ale pomáhají posílit svaly pánevního dna a vaginálního svalstva. Venušiny kuličky také působí jako prevence proti inkontinenci, takže kromě sexuální stimulace a slasti jste na cestě k lepšímu zdraví. Celý proces návrhu a výroby Anna konzultovala s gynekology, sexuology a urology.

​e nová řada venušiných kuliček, která byla poprvé představena na podzimním Design výrobkubloku 2016.​e tím, že závaží kuliček váží 102 g, tudíž je posilování intenzitvnější s jako následné slasti s tím spojené!

Venušiny kuličky Whoop.de.doo jsou vyrobeny z lékařského silikonu, který je vodotěsný, antistatický, hygienický a zdravotně nezávadný. Součástí balení je ochranný látkový obal z materiálu Swiss Cotton.