Zobrazit větší

Dámské hodinky s koženým řemínkem a detaily ve stříbrné barvě Cluse La Bohéme

8718924592724

A0:273712 (pro objednávky)

Nové

Jejich příběh je o hledání krásné jednoduchosti. Nebo jednoduché krásy? Zakladatelé hodinek Cluse věří, že jednoduchost není prostá....

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 2 299 Kč

Více informací:

Dámské hodinky s koženým řemínkem a detaily ve stříbrné barvě Cluse La Bohéme - Hodinky - Yes Bydlení .cz

Dámské hodinky s koženým řemínkem a detaily ve stříbrné barvě Cluse La Bohéme


Jejich příběh je o hledání krásné jednoduchosti. Nebo jednoduché krásy? Zakladatelé hodinek Cluse věří, že jednoduchost není prostá. Naopak se v ní skrývá sofistikovanost, oduševnělost a přirozená nádhera. Tuto svoji filozofii mají stále na mysli, a tak vznikají hodinky, které vyznávají všechny tyto principy. Jsou rafinované, ženské, éterické, sebevědomé i nadčasové. Jsou to hodinky, které by měla mít ve svém šatníku každá žena. Jsou to Cluse, hodinky vašeho srdce.

Kategorie zboží: .cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Hodinky


Potřebujete další informace ke zboží Dámské hodinky s koženým řemínkem a detaily ve stříbrné barvě Cluse La Bohéme ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz