Zobrazit větší

Šedé nástěnné mramorové hodiny Zuiver Marble Time

8718548029170

A0:952042 (pro objednávky)

Nové

Hodiny jako ukazatel času? To je jasné, ale Zuiver se rozhodl jim dát ještě další hodnotu, a to estetickou: A tak jsou všechny jeho hodiny hodné...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 1 862 Kč

Více informací:

Šedé nástěnné mramorové hodiny Zuiver Marble Time - Hodiny - Yes Bydlení .cz

Šedé nástěnné mramorové hodiny Zuiver Marble Time


Hodiny jako ukazatel času? To je jasné, ale Zuiver se rozhodl jim dát ještě další hodnotu, a to estetickou: A tak jsou všechny jeho hodiny hodné oslavování. Jsou to totiž moderní kousky jako dělané k vystavení.


Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit dokonalý design s cenovou dostupností není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Domácnost | Bytové doplňky | Hodiny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedé nástěnné mramorové hodiny Zuiver Marble Time ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz