Zobrazit větší

Braun Series 5 5190cc Wet & Dry + Servis plus zdarma

4210201171010

A13:58cfd6ff8c08586e0f82254614aefa1c (pro objednávky)

Nové

Elektrický holicí strojek Braun Series 7 Vám poskytne účinné oholení s každým tahem. Dokonce i při holení hustého strniště a holení těžko...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 4 599 Kč

Více informací:

Braun Series 5 5190cc Wet & Dry + Servis plus zdarma - Holicí strojky - Yes Bydlení .cz

Braun Series 5 5190cc Wet & Dry + Servis plus zdarma


Elektrický holicí strojek Braun Series 7 Vám poskytne účinné oholení s každým tahem. Dokonce i při holení hustého strniště a holení těžko dostupných míst. Holicí strojek je 100% vodotěsný a je navržen tak, aby zaručoval maximální výkon a skvělý komfort pro Vaši pokožku Braun Series 7 7898cc Wet & Dry Skvělý pro citlivou pokožku.Inteligentní technologie holení poskytuje důkladné a účinné oholení přizpůsobené vlastním potřebám. Není třeba přejíždět stejné místo dvakrát, čímž se snižuje nebezpečí podráždění kůže.Nastavíte podle svého typu pleti a stylu holení.Tlačítka pro vlastní nastavení usnadňují volbu vašeho nejoblíbenějšího způsobu holení z 5 možných režimů, od citlivého po režim turbo.Inteligentní technologie Sonic s 30 000 příčnými střihy z;a minutu.Čtyři specializované holicí prvky. Znásobeno ultrazvukovou technologií, sleduje a automaticky se přizpůsobuje vousům. Kontroluje jejich hustotu 160krát z;a minutu. Poskytuje mimořádný výkon, kde je nejvíce třeba.Čtyři specializované holicí prvky. Každý pro jiný typ vousů. Nezapomínejte na naplocho rostoucí vousy a současně si chraňte pokožku. Méně tahů a menší podráždění pokožky:OptiFoil pro dokonalé oholení, které vydrží déle.Zastřihovač ActiveLift zachycuje vousy ležící na pokožce v problémových partiích.Ochranný SkinGuard Zjemňuje kůži a poskytuje výjimečně pohodlné holení.OptiFoil pro dokonalé oholení, které vydrží déle.Sleduje kontury. Maximální přizpůsobitelnost.Flexibilní holicí strojek s 8 směry dokáže zvládnout i nejproblémovější linie. Se samostatnými plovoucími planžetami a zastřihovači na výkyvné hlavici s technologií MicroMotion a MarcoMotion. Kontakt s pokožkou až ve vzdálenosti 0,05 mm.Precision Head&Lock.Braun Precision HeadLock uzamkne hlavu holicího strojku pro vyšší přesnost v náročných partiích, jako je například oblast pod nosem nebo brada.Zastřihněte do dokonalého tvaru.Přesný zastřihovač šetrný k pokožce pro přesnější tvarování kníru a kotlet.Každý den jako nový.Světově unikátní čisticí a nabíjecí stanice Clean&Charge s holicím systémem se 4 funkcemi na bázi alkoholu, která dobíjí, hygienicky čistí a promazává, a to vše pouhým stisknutím tlačítka. Čisticí tekutina na bázi alkoholu odstraňuje 99,9 % bakterií. Používání stanice Clean&Charge je 10krát hygieničtější než pouhé opláchnutí pod tekoucí vodou. Ať je váš holicí strojek každý den jako nový.Opláchnutí pod tekoucí vodouHolicí strojky Braun Series 5 mohou být ponořeny až do hloubky 5 metrů. Můžete ho tak pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou, a tím ho jednoduše vyčistit.Plné nabití z;a 1 hodinu. Holí 50 minut.Výkonné baterie Li-Ion bez paměťového efektu. Plné nabití pouze z;a jednu hodinu vám umožní 50 minut holení. Pětiminutové rychlé nabití je více než dostatečné pro jedno oholení.

Kategorie zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Holicí strojky


Potřebujete další informace ke zboží Braun Series 5 5190cc Wet & Dry + Servis plus zdarma ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz