Zobrazit větší

Bílá postel z masivního borovicového dřeva Støraa Barney, 90 x 200 cm

A0:887134 (pro objednávky)

Nové

Postel Barney je v klasickém, venkovském stylu. Rám je vyroben z certifikovaného masivního borovicového dřeva, které má spoustu skvělých...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 5 299 Kč

Více informací:

Bílá postel z masivního borovicového dřeva Støraa Barney, 90 x 200 cm - Jednolůžkové postele - Yes Bydlení .cz

Bílá postel z masivního borovicového dřeva Støraa Barney, 90 x 200 cm


Postel Barney je v klasickém, venkovském stylu. Rám je vyroben z certifikovaného masivního borovicového dřeva, které má spoustu skvělých výhod. Postel se dokonale hodí do útulných ložnic v romantickém stylu, přičemž se stane krásnou dominantou interiéru. Pokud neradi plýtváte prostorem, pořiďte si také úložné zásuvky, vyrobené tak, aby skvěle doplnily právě tuto postel.

​i poškození. Proto se s vámi může tento kousek stěhovat z bytu do bytu, aniž by se mu něco stalo. Dlouhé roky si ponechává nezměněnou kvalitu, a tak s vámi nábytek vydrží téměř navěky.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Postele | Jednolůžkové postele


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílá postel z masivního borovicového dřeva Støraa Barney, 90 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz