Zobrazit větší

Jídelní stůl s deskou v dekoru dřeva a kovovými nohami TemaHome Trestle, 90 x 160 cm

5603449613777

A0:980142 (pro objednávky)

Nové

Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 76 dnů od objednávky.Cena: 9 399 Kč

Více informací:

Jídelní stůl s deskou v dekoru dřeva a kovovými nohami TemaHome Trestle, 90 x 160 cm - Jídelní stoly - Yes Bydlení .cz

Jídelní stůl s deskou v dekoru dřeva a kovovými nohami TemaHome Trestle, 90 x 160 cm


Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. ​ý je nábytek TemaHome.​e koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Jídelní stoly


Potřebujete další informace k módnímu zboží Jídelní stůl s deskou v dekoru dřeva a kovovými nohami TemaHome Trestle, 90 x 160 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz