Zobrazit větší

Bílá židle se sedákem z bukového dřeva Charlie Pommier Comfort

A0:969404 (pro objednávky)

Nové

Ladné tvary, nestárnoucí forma a všestrannost použití. Tahle židle z dílny Charlie Pommier bude vaším komfortním společníkem na dlouhá...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 7 599 Kč

Více informací:

Bílá židle se sedákem z bukového dřeva Charlie Pommier Comfort - Jídelní židle - Yes Bydlení .cz

Bílá židle se sedákem z bukového dřeva Charlie Pommier Comfort


Ladné tvary, nestárnoucí forma a všestrannost použití. Tahle židle z dílny Charlie Pommier bude vaším komfortním společníkem na dlouhá léta.


V době, kdy se nábytek běžně vyrábí ve velkých průmyslových halách, je značka, jakou je
Tady totiž ​o než je důraz na každičký detail prioritou číslo jedna. V jejich režii pak vzniká masivní nábytek výjimečné kvality, nábytek, který bude ​a dlouhé roky
To zajišťují také prvotřídní, výhradně přírodní materiály, mezi něž patří kupříkladu jasanové, ořechové či dubové dřevo. Dřevěný nábytek je totiž klasikou, která neomrzí. Všechny produkty jsou navíc vyráběny ručně, čímž je zajištěn ten nejvyšší standard provedení.

Co se formy týče, nejde si nevšimnout vzájemného propojení tradičního a současného designu. Tímto způsobem se v kouscích Charlie Pommier mísí to nejlepší z dob minulých s moderní vizí.

Značka nese jméno svého zakladatele, mladého francouzského architekta Charlieho, který celý život cestuje mezi svou domovinou a Srbskem, kde probíhá výroba.

Kategorie zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace ke zboží Bílá židle se sedákem z bukového dřeva Charlie Pommier Comfort ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz