Zobrazit větší

Černá jídelní židle z eko kůže s područkami DAN–FORM Denmark Rombo Faux

A0:998754 (pro objednávky)

Nové

Zamilujte si...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 49 dnů od objednávky.Cena: 8 199 Kč

Více informací:

Černá jídelní židle z eko kůže s područkami DAN–FORM Denmark Rombo Faux - Jídelní židle - Yes Bydlení .cz

Černá jídelní židle z eko kůže s područkami DAN–FORM Denmark Rombo Faux


Zamilujte si tuto ​e vyvedená ve skandinávském stylu. My si ji zamilovali i pro komfort, který potěší i vás. ​e k menším, ale i větším jídelním stolům​a kterých si vaše ruce mohou po vydatném obědě odpočinout.

Na potah si u tohoto kousku posvítíme trochu víc. Je totiž z ​ž je ​i přívětivá varianta pravé kůže​e pro alergiky, protože s pravou kůží má společný jen vzhled. Je ​i pevná a je i prodyšná. To se hodí hlavně v létě, kdy se při sezení ​t nepříjemný lepivý pocit​e menší životnost než pravá kůže, ale se správnou péčí a údržbou vám ​k let.


​e se značkou DAN-FORM Denmark: Dánská nábytkářská značka DAN-FORM Denmark si dala z;a úkol nabízet ​ý se pyšní ​e pak kladen také na to, aby na každé fázi výrobního procesu byla znát
Produkty navrhují jak vlastní designéři, tak designéři hostující: studio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen nebo Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je ​í židle spatřila světlo světa roku 1992 a v současnosti je většina toho, co z jejich dílen vzejde, poslána do více jak 48 zemí světa.

​k do domovů, tak veřejných prostor.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černá jídelní židle z eko kůže s područkami DAN–FORM Denmark Rombo Faux ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz