Zobrazit větší

Sada 2 světle šedých jídelních židlí Actona Dima

A0:1003044 (pro objednávky)

Nové

Komfortní jídelní židle je základním stavebním kamenem každé stylové jídelny. Actona proto přichází s kolekcí půvabných skandinávsky...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 4 599 Kč

Více informací:

Sada 2 světle šedých jídelních židlí Actona Dima - Jídelní židle - Yes Bydlení .cz

Sada 2 světle šedých jídelních židlí Actona Dima


Komfortní jídelní židle je základním stavebním kamenem každé stylové jídelny. Actona proto přichází s kolekcí půvabných skandinávsky laděných kousků, které poskytnou spoustu pohodlí a ještě prostoru dodají na kráse.


Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie ​k ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace k módnímu zboží Sada 2 světle šedých jídelních židlí Actona Dima ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz