Zobrazit větší

Tmavě zelená jídelní židle DAN-FORM Denmark Vetro

5710172069747

A0:1027536 (pro objednávky)

Nové

Hledáte židli, která bude výrazná a stylové zároveň? Pak si pohodlné modely z dílny dánské značky DAN-FORM jistě oblíbíte. Kombinují...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 6 199 Kč

Více informací:

Tmavě zelená jídelní židle DAN-FORM Denmark Vetro - Jídelní židle - Yes Bydlení .cz

Tmavě zelená jídelní židle DAN-FORM Denmark Vetro


Hledáte židli, která bude výrazná a stylové zároveň? Pak si pohodlné modely z dílny dánské značky DAN-FORM jistě oblíbíte. Kombinují totiž jednoduchý design, jehož krása tkví v detailech, a kvalitní provedení, na které se můžete spolehnout.

​e s DAN-FORM!
Dánská nábytkářská značka DAN-FORM si dala z;a úkol nabízet širokou škálu ​ý se pyšní ​e pak kladen také na to, aby na každé fázi výrobního procesu byla znát láska k přírodě - používají bezpečné
​k vlastní designéři, tak designéři hostující​o Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je ​í židle spatřila světlo světa roku 1992 a v současnosti je většina toho, co z jejich dílen vzejde, poslána do více jak 48 zemí světa.

​k do domovů, tak veřejných prostor.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tmavě zelená jídelní židle DAN-FORM Denmark Vetro ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz