Zobrazit větší

Černá kancelářská židle Støraa Carl

A0:943690 (pro objednávky)

Nové

Neopomínejte výběr kvalitní kancelářské židle. Pokud se většina vaší pracovní doby odvíjí z;a stolem, vaše záda by vám zanedlouho...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 23 dnů od objednávky.Cena: 2 899 Kč

Více informací:

Černá kancelářská židle Støraa Carl - Kancelářské židle - Yes Bydlení .cz

Černá kancelářská židle Støraa Carl


Neopomínejte výběr kvalitní kancelářské židle. Pokud se většina vaší pracovní doby odvíjí z;a stolem, vaše záda by vám zanedlouho nepoděkovala. Proto si pořiďte židli, která bude dostatečnou oporou pro vaši páteř a ještě k tomu jí to bude v pracovně náramně slušet.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let. Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Kancelářské židle


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černá kancelářská židle Støraa Carl ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz