Zobrazit větší

Knihovna z borovicového dřeva Støraa Bailey, 83 x 213 cm

A0:891772 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 7 049 Kč

Více informací:

Knihovna z borovicového dřeva Støraa Bailey, 83 x 213 cm - Knihovny - Yes Bydlení .cz

Knihovna z borovicového dřeva Støraa Bailey, 83 x 213 cm


​e vyrobena z certifikovaného masivního borovicového dřeva, které vyrostlo z obnovitelných zdrojů. Tato kolekce se zároveň ​a úložné prostory
​e velice robustní a odolné proti poškození. Proto se s vámi může tento kousek stěhovat z bytu do bytu, aniž by se mu něco stalo. Dlouhé roky si ponechává nezměněnou kvalitu, a tak s vámi nábytek vydrží téměř navěky.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Knihovny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Knihovna z borovicového dřeva Støraa Bailey, 83 x 213 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz