Zobrazit větší

Knihovna ze dřeva sheesham Kare Design Authentico ZickZack

4025621747710

A0:982270 (pro objednávky)

Nové

Úložný prostor navíc přijde vždycky vhod, řekli si designéři Kare a vytvořili tenhle překrásný kousek, který bude plnit nejen praktickou,...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 11 799 Kč

Více informací:

Knihovna ze dřeva sheesham Kare Design výrobku Authentico ZickZack - Knihovny - Yes Bydlení .cz

Knihovna ze dřeva sheesham Kare Design výrobku Authentico ZickZack


Úložný prostor navíc přijde vždycky vhod, řekli si designéři Kare a vytvořili tenhle překrásný kousek, který bude plnit nejen praktickou, ale také estetickou funkci.


Za vznikem ​t nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky ​o celém světě
Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Knihovny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Knihovna ze dřeva sheesham Kare Design výrobku Authentico ZickZack ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz