Zobrazit větší

Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm

5603449516290

A0:990086 (pro objednávky)

Nové

Knihovnu nemusíte mít odshora až dolů plnou knih. Vystavte si oblíbené fotografie, suvenýry z cest nebo nechte nějaké její části prázdné a...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 92 dnů od objednávky.Cena: 30 999 Kč

Více informací:

Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm - Knihovny - Yes Bydlení .cz

Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm


Knihovnu nemusíte mít odshora až dolů plnou knih. Vystavte si oblíbené fotografie, suvenýry z cest nebo nechte nějaké její části prázdné a nechte prostor dýchat.


TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další ​o je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.


K výrobě jednotlivých kousků se využívá ​o se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí.
Kvalitu zajišťují ​o je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Knihovny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz