Zobrazit větší

Bílo-šedá skříň TemaHome Dann Oak

5603449401190

A0:283964 (pro objednávky)

Nové

Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 17 499 Kč

Více informací:

Bílo-šedá skříň TemaHome Dann Oak - Knihovny - Yes Bydlení .cz

Bílo-šedá skříň TemaHome Dann Oak


Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome.

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.
- Materiál produktu: dřevotříska, MDF
- Rozměry produktu: 135 x 45 x 152 cm (d x š x v)
- Hmotnost produktu: 77,6 kg
- Balení: dodáváno nesmontované, součástí je návod a vše potřebné pro smontování

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Knihovny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílo-šedá skříň TemaHome Dann Oak ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz