Zobrazit větší

Černý regál Støraa Kiera, 9 přihrádek

A0:887228 (pro objednávky)

Nové

Regál Kiera v moderním stylu vám poskytne prostor pro uložení všech cenností. Můžete...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 4 199 Kč

Více informací:

Černý regál Støraa Kiera, 9 přihrádek - Knihovny - Yes Bydlení .cz

Černý regál Støraa Kiera, 9 přihrádek


Regál Kiera v moderním stylu vám poskytne prostor pro uložení všech cenností. Můžete jej ​o přepažení velkého prostoru na dvě menší místnosti, ​i sošky.

Pokud vám regál připadá moc prázdný, nebojte se přihrádky doplnit o dvířka či zásuvky, také z kolekce Kiera. Můžete do nich schovat trobnosti, které nechcete, aby byly videt na první pohled.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Knihovny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černý regál Støraa Kiera, 9 přihrádek ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz