Zobrazit větší

Dřevěný konferenční stolek Støraa Anika

A0:895594 (pro objednávky)

Nové

Anika je kolekce kvalitního dřevěného nábytku, jehož romanticky laděný vzhled byl inspirován bydlením ve stylu Provence. Jde tedy o produkty...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě



Cena: 4 599 Kč

Více informací:

Dřevěný konferenční stolek Støraa Anika - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Dřevěný konferenční stolek Støraa Anika


Anika je kolekce kvalitního dřevěného nábytku, jehož romanticky laděný vzhled byl inspirován bydlením ve stylu Provence. Jde tedy o produkty nadčasové a jemné, produkty, které zapadnou do každého domova.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Dřevěný konferenční stolek Støraa Anika ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz