Zobrazit větší

Betonový konferenční stolek Lyon Béton Monobloc XL

3760195861028

A0:675362 (pro objednávky)

Nové

Jednoduché linie, čisté geometrické tvary a materiál, který vám nebude dělat starosti - beton. Tyhle základní charakteristiky dělají ze...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 40 dnů od objednávky.Cena: 19 399 Kč

Více informací:

Betonový konferenční stolek Lyon Béton Monobloc XL - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Betonový konferenční stolek Lyon Béton Monobloc XL


Jednoduché linie, čisté geometrické tvary a materiál, který vám nebude dělat starosti - beton. Tyhle základní charakteristiky dělají ze stolků
Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do ​k exteriéru​o z;a předpokladu mírných klimatických podmínek.

Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před nepříznivými vnějšími vlivy, ideálně jej schovat na suché místo (před schováním ideálně vyčistit a osušit). Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným a prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.

Povrch je natřený speciálně neviditelným matným lakem, který ho chrání před nečistotami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, protože získá trochu ​ jako například kůže nebo dřevo. ​e objeví​i barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Betonový konferenční stolek Lyon Béton Monobloc XL ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz