Zobrazit větší

Malý bílý stolek s dekorem mramoru TemaHome Prairie

5603449624919

A0:150377 (pro objednávky)

Nové

Požadavkem na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi základní cíle patří hlavně vysoká funkčnost,...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 53 dnů od objednávky.Cena: 17 999 Kč

Více informací:

Malý bílý stolek s dekorem mramoru TemaHome Prairie - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Malý bílý stolek s dekorem mramoru TemaHome Prairie


Požadavkem na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi základní cíle patří hlavně vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome.

Stolek Prairie tak využijete v obývacím pokoji, kterému vládnou prosté barvy i tvary a ve skandinávsky inspirovaném inteiréru.

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.
- Materiál produktu: voštinová deska, kov
- Rozměry produktu: 120x75x32 cm (šířka x hloubka x výška)
- Hmotnost produktu: 71,86 kg

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Malý bílý stolek s dekorem mramoru TemaHome Prairie ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz