Zobrazit větší

Hnědý konferenční stolek s černými nohami TemaHome Helix, 75 x 75 cm

5603449626906

A0:641590 (pro objednávky)

Nové

Jsou pro něj typické atributy jako vzdušnost, lehkost a nadčasovost. Takový je konferenční stolek Helix. Jeho deska vyrobená z lehčené...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 6 199 Kč

Více informací:

Hnědý konferenční stolek s černými nohami TemaHome Helix, 75 x 75 cm - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Hnědý konferenční stolek s černými nohami TemaHome Helix, 75 x 75 cm


Jsou pro něj typické atributy jako vzdušnost, lehkost a nadčasovost. Takový je konferenční stolek Helix. Jeho deska vyrobená z lehčené dřevotřískové desky pevně sedí na jednoduché, leč nepřehlédnutelné ocelové podnoži.

Značka TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Hnědý konferenční stolek s černými nohami TemaHome Helix, 75 x 75 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz