Zobrazit větší

Černý variabilní stolek TemaHome Jazz Walnut

5603449624438

A0:150347 (pro objednávky)

Nové

Jazz, to je kousek, na který může být značka TemaHome náležitě pyšná.Požadavky na moderní design totiž není jen použití čistých...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 7 799 Kč

Více informací:

Černý variabilní stolek TemaHome Jazz Walnut - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Černý variabilní stolek TemaHome Jazz Walnut


Jazz, to je kousek, na který může být značka TemaHome náležitě pyšná.

Požadavky na moderní design totiž není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A právě takový je i variabilní stolek Jazz, který si jednoduchým pohybem sami přizpůsobíte vlastním potřebám.

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.
- Materiál produktu: voštinová deska
- Rozměry produktu: 90x45x33 cm (šířka x hloubka x výška)
- Hmotnost produktu: 18,2 kg
- Design výrobku: Ricardo Marçal

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černý variabilní stolek TemaHome Jazz Walnut ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz