Zobrazit větší

Konferenční stolek s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn, šířka 120 cm

A0:1051714 (pro objednávky)

Nové

Fawn je konferenční stolek, na který může být značka Gazzda náležitě pyšná. Do posledního detailu splňuje požadavky na moderní design,...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 77 dnů od objednávky.Cena: 18 599 Kč

Více informací:

Konferenční stolek s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn, šířka 120 cm - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Konferenční stolek s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn, šířka 120 cm


Fawn je konferenční stolek, na který může být značka Gazzda náležitě pyšná.

Do posledního detailu splňuje požadavky na moderní design, kterému vládne barevná a tvarová čistota, a zároveň je praktickým kouskem, který nepodléhá trendům.

Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3
Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. ​e otřít bavlněným hadříkem.
Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po ​a péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.
​ě s panenskou přírodou i pohnutou minulostí.​e promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například ​i Interior Innovation Award.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Konferenční stolek s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn, šířka 120 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz