Zobrazit větší

Černý konferenční stolek s deskou v dekoru mramoru TemaHome Prairie

5603449623097

A0:150375 (pro objednávky)

Nové

Ačkoliv se tento kousek pyšní až téměř funkcionalistickými tvary, je nutno podotknout, že nepůsobí ani trochu chladně ani odtažitě. A to je...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 14 899 Kč

Více informací:

Černý konferenční stolek s deskou v dekoru mramoru TemaHome Prairie - Konferenční stolky - Yes Bydlení .cz

Černý konferenční stolek s deskou v dekoru mramoru TemaHome Prairie


Ačkoliv se tento kousek pyšní až téměř funkcionalistickými tvary, je nutno podotknout, že nepůsobí ani trochu chladně ani odtažitě. A to je ukázkou správně vyváženého designu ♥
​e koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.
- Materiál produktu: voštinová deska, kov
- Rozměry produktu: 120x75x32 cm (šířka x hloubka x výška)
- Hmotnost produktu: 71,91 kg

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Konferenční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černý konferenční stolek s deskou v dekoru mramoru TemaHome Prairie ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz