Zobrazit větší

Žluté křeslo Kare Design Vegas Forever

4025621815730

A0:881958 (pro objednávky)

Nové

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 21 199 Kč

Více informací:

Žluté křeslo Kare Design výrobku Vegas Forever - Křesla - Yes Bydlení .cz

Žluté křeslo Kare Design výrobku Vegas Forever


Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě
Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář.

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981 ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Žluté křeslo Kare Design výrobku Vegas Forever ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz