Zobrazit větší

Hnědé křeslo s vyklápěcí podnožkou Kare Design Relax

4025621750987

A0:988844 (pro objednávky)

Nové

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 19 699 Kč

Více informací:

Hnědé křeslo s vyklápěcí podnožkou Kare Design výrobku Relax - Křesla - Yes Bydlení .cz

Hnědé křeslo s vyklápěcí podnožkou Kare Design výrobku Relax


Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě
Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář.

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Hnědé křeslo s vyklápěcí podnožkou Kare Design výrobku Relax ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz