Zobrazit větší

Modré křeslo s dřevěnými nohami MESONICA Musso Regular

A0:995480 (pro objednávky)

Nové

V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitým aspektem každodenního života. Chcete-li, aby byl pro vás váš domov oázou klidu,...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 18 799 Kč

Více informací:

Modré křeslo s dřevěnými nohami MESONICA Musso Regular - Křesla - Yes Bydlení .cz

Modré křeslo s dřevěnými nohami MESONICA Musso Regular


V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitým aspektem každodenního života. Chcete-li, aby byl pro vás váš domov oázou klidu, nesmíte opomenout kolekci Musso.

Jde o minimalisticky tvarované pohovky a křesla, která si zamilujete nejen po estetické stránce, ale také díky nekonečnému pohodlí, které vám dopřejí.

Značka ​a tom, že svým klientům dodává výhradně nábytek ​o jak klasické tak rohové, křesla a konferenční stolky. Jakožto ​e soustředí nejen na to, aby byly produkty funkční, důraz kladou také na vaše designové požadavky. Pokud vyžadujete ve své odpočinkové zóně ​k vám můžeme pogratulovat: právě jste totiž našli nábytek vám na míru dělaný.

​e ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte, prestiž, kterou si můžete dovolit
Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z ​o z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Modré křeslo s dřevěnými nohami MESONICA Musso Regular ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz