Zobrazit větší

Fialové křeslo Kooko Home Love

A0:993272 (pro objednávky)

Nové

Elegantní design, štíhlé dřevěné nožičky, které tomuto modelu dodávají na vzdušnosti, ladné tvary, které přímo zvou k lenošení....

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 8 199 Kč

Více informací:

Fialové křeslo Kooko Home Love - Křesla - Yes Bydlení .cz

Fialové křeslo Kooko Home Love


Elegantní design, štíhlé dřevěné nožičky, které tomuto modelu dodávají na vzdušnosti, ladné tvary, které přímo zvou k lenošení. Dopřejte svému obývacímu pokoji stylovou proměnu v podobě nové pohovky či křesílka. Tenhle kousek od značky Kooko Home bude slušet každému interiéru.


Základem všech křesel, pohovek i ponožek je ​e se její gramáž u sedáku a opěrky nepatrně liší. Důvod je prostý. ​e se vám dostane maximálního možného komfortu. Potah je pak utkán z ​y syntetické tkaniny, která vyniká především svou ​ž se to týká odolnosti vůči blednutí či pevnosti textilie nebo její nízké vsakovosti.


Značka Kooko Home představuje ideální volbu pro všechny, kteří touží po vkusném a šarmantním oživení obývacího pokoje. Nabízí totiž širokou škálu stylových kolekcí sedacího nábytku. Jde o moderní i retro modely s péčí a důrazem na detail


Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale,která vyjadřuje
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Fialové křeslo Kooko Home Love ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz