Zobrazit větší

Tmavě šedé křeslo s černými nohami Actona Cazar

A0:1049130 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 4 999 Kč

Více informací:

Tmavě šedé křeslo s černými nohami Actona Cazar - Křesla - Yes Bydlení .cz

Tmavě šedé křeslo s černými nohami Actona Cazar


Pohodlné křesílka ​ž nezapřou svůj severský původ, díky kterým se v nich mísí stylové design s jednoduchými liniemi, kvalitní materiál a praktickou funkčnost. Tyto kousky mají díky své nadčasovosti potenciál být ozdobou každého interiéru po řadu dlouhých let.

​e to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Křesla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tmavě šedé křeslo s černými nohami Actona Cazar ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz