Zobrazit větší

Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi

A0:941318 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 59 dnů od objednávky.Cena: 60 999 Kč

Více informací:

Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi - Lenošky a otomany - Yes Bydlení .cz

Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi


​e pyšní konstrukcí vyrobenou z ​o polyesterový potah je pak vyplněný masážními míčky.

Myšlenkami se vrací na místo plné barev, vůně, chutí, snů a okamžiků zapomnění na běžné dny. Každý takové místo určitě zná: ​e se cítíme být sami sebou.​s na snění.

V mírném pohybu pružného materiálu, díky míčkům, které vás příjemně masírují po celém těle, se vám snáze podaří uvolnit. V tomto lehátku dopřejete vašemu tělu a především vašim nohám
Potah je upevněn ke konstrukci lehátka pomocí magnetů, které jsou stylovém funkčním řešením, zároveň však přináší blahodárné účinky, které využívali lidé již v dobách řeckých léčitelů. ​é podporují klidný spánek, celkovou regeneraci a stabilitu imunitního systému. Tím výrazně přispívají ke ​e ve středu spojeno klínem, který lze snadno vysunout a tím jej rozložit na dvě části pro
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Lenošky a otomany


Potřebujete další informace k módnímu zboží Relaxační lenoška Linda Vrňáková Egremi ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz