Zobrazit větší

Hnědá rozkládací lenoška Softnord Twain, levá strana

A0:1053498 (pro objednávky)

Nové

Jak by měla vypadat dokonalá lenoška? Měla by být především pohodlná, kvalitní a její design...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 13 499 Kč

Více informací:

Hnědá rozkládací lenoška Softnord Twain, levá strana - Lenošky a otomany - Yes Bydlení .cz

Hnědá rozkládací lenoška Softnord Twain, levá strana


Jak by měla vypadat dokonalá lenoška? Měla by být především pohodlná, kvalitní a její design nesmrtelný. ​ž je navíc rozkládací, stává se z ní ten nejlepší interiérový společník.
A právě taková je lenoška Softnord v nestárnoucím skandinávském provedení. ​e vyroben z hebké textilie, která se díky vysoké hodnotě Martindale může pochlubit velkou odolností.
​e to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.


Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu z;a rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko. ♥

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Lenošky a otomany


Potřebujete další informace k módnímu zboží Hnědá rozkládací lenoška Softnord Twain, levá strana ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz