Zobrazit větší

Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem Sotto Luce Awa

5902429616235

A0:1111468 (pro objednávky)

Nové

Ve světě moderních technologií a materiálů bývají často opomíjený tradiční a klasické postupy výroby. Sotto Luce se tak rozhodlo vrátit se...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 4 699 Kč

Více informací:

Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem Sotto Luce Awa - Lustry a závěsná svítidla - Yes Bydlení .cz

Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem Sotto Luce Awa


Ve světě moderních technologií a materiálů bývají často opomíjený tradiční a klasické postupy výroby. Sotto Luce se tak rozhodlo vrátit se zpět ke krásám foukaného skla, v němž se odráží práce lidské ruky. Zároveň však vzalo celý proces jako výzvu, kterou chtělo světu ukázat, že i tradiční může být silně a nevzatě spojeno s moderním. A svítidlo AWA je vyzněním toho, že takovou kombinaci opravdu lze uskutečnit.

Skleněné svítidlo AWA je přesně to, co by se dalo nazvat prostou krásou. Samo o sobě je dominantou, ale s tak nechává prostor i pro zbytek interiéru, aby zapůsobil svým individuálním pojetím. Nebojte se ho tak použít ve všech místnostech a nechat ho zahrát prim, či naopak s ním vytvořit harmonický hudební celek.

Kategorie zboží: Kategorie | Svítidla | Stropní a závěsná svítidla | Lustry a závěsná svítidla


Potřebujete další informace ke zboží Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem Sotto Luce Awa ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz