Zobrazit větší

Závěsné svítidlo ve stříbrné barvě Hübsch Heriette

5712772041062

A0:791752 (pro objednávky)

Nové

Světla není nikdy dost, ale přezdobeným světlům už odzvonilo. Dovolte místnosti, aby se prozářila tímto minimalistickým světlem ze...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 29 dnů od objednávky.Cena: 5 094 Kč

Více informací:

Závěsné svítidlo ve stříbrné barvě Hübsch Heriette - Lustry a závěsná svítidla - Yes Bydlení .cz

Závěsné svítidlo ve stříbrné barvě Hübsch Heriette


Světla není nikdy dost, ale přezdobeným světlům už odzvonilo. Dovolte místnosti, aby se prozářila tímto minimalistickým světlem ze severu ♥

Dánský design vyráběný po celém světě, to je Hübsch ve zkratce. Jejich cílem je poskytovat lidem vysoce kvalitní kousky do interiéru, jejichž každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými kousky a přístupem činí šťastnějším celý svět.

Kategorie zboží: Kategorie | Svítidla | Stropní a závěsná svítidla | Lustry a závěsná svítidla


Potřebujete další informace ke zboží Závěsné svítidlo ve stříbrné barvě Hübsch Heriette ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz