Zobrazit větší

Stropní svítidlo v mosazné barvě Kare Design Beam

A0:896784 (pro objednávky)

Nové

Rozzařte svůj domov doslova i v designovém slova smyslu! Svítidla Kare Design výrobku se pyšní vzhledem, od kterého nebudete moci odtrhnout oči, a...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 17 290 Kč

Více informací:

Stropní svítidlo v mosazné barvě Kare Design výrobku Beam - Lustry a závěsná svítidla - Yes Bydlení .cz

Stropní svítidlo v mosazné barvě Kare Design výrobku Beam


Rozzařte svůj domov doslova i v designovém slova smyslu! Svítidla Kare Design výrobku se pyšní vzhledem, od kterého nebudete moci odtrhnout oči, a kvalitním zpracováním, které nezklame vaši důvěru.


Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie zboží: Kategorie | Svítidla | Stropní a závěsná svítidla | Lustry a závěsná svítidla


Potřebujete další informace ke zboží Stropní svítidlo v mosazné barvě Kare Design výrobku Beam ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz