Zobrazit větší

Černé stropní svítidlo s detaily ve zlaté barvě Kare Design Harlekin

4025621606994

A0:926520 (pro objednávky)

Nové

Za svítidly od Kare Design výrobku nenaleznete pouze praktický doplňěk, ale nadčasový designový unikát. Něco, co vašemu interiéru už dlouho chybělo....

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 12 399 Kč

Více informací:

Černé stropní svítidlo s detaily ve zlaté barvě Kare Design výrobku Harlekin - Lustry a závěsná svítidla - Yes Bydlení .cz

Černé stropní svítidlo s detaily ve zlaté barvě Kare Design výrobku Harlekin


Za svítidly od Kare Design výrobku nenaleznete pouze praktický doplňěk, ale nadčasový designový unikát. Něco, co vašemu interiéru už dlouho chybělo. Něco, co hodnotu vašeho bydlení pozvedne do závratných výšin. Své bydlení si tak budete zamilovávat dnes a denně!


Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Svítidla | Stropní a závěsná svítidla | Lustry a závěsná svítidla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černé stropní svítidlo s detaily ve zlaté barvě Kare Design výrobku Harlekin ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz