Zobrazit větší

Repsol Elite Carrera 5W-50 1l

8410921003790

A11:27863 (pro objednávky)

Nové

Popis produktu:Plně syntetický vysokovýkonný motorový olej extra třídy určený pro sportovní účely. Výjimečné vlastnosti proti opotřebení...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 297 Kč

Více informací:

Repsol Elite Carrera 5W-50 1l - Maziva - Yes Bydlení .cz

Repsol Elite Carrera 5W-50 1l


Popis produktu:Plně syntetický vysokovýkonný motorový olej extra třídy určený pro sportovní účely. Výjimečné vlastnosti proti opotřebení při extrémně nízkých a vysokých teplotách. Při studeném startu v době nejnižších teplot zaručuje optimální mazání spojené s úsporou paliva. Zabraňuje vzniku usazenin a dlouhodobě chrání motor. Může být použit do automobilů s benzínovými, ale i dieselovými motory. Používají jej automobilový závodníci v seriálu WRC.. Zakupte produkt Repsol Elite Carrera 5W-50 1l z kategorie Oleje a maziva | MOTOROVÉ OLEJE | DLE ZNAČKY | RACING OILS od výrobce Repsol z;a cenu 297.

Kategorie zboží: .cz | Auto-moto | Náplně a kapaliny | Maziva


Potřebujete další informace ke zboží Repsol Elite Carrera 5W-50 1l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz