Zobrazit větší

Forma na bábovku ve stříbrné barvě Nordic Ware Star, 2,4 l

11172531377

A0:1307312 (pro objednávky)

Nové

K Vánocům neodmyslitelně...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.Cena: 1 290 Kč

Více informací:

Forma na bábovku ve stříbrné barvě Nordic Ware Star, 2,4 l - Nádoby a formy na pečení - Yes Bydlení .cz

Forma na bábovku ve stříbrné barvě Nordic Ware Star, 2,4 l


K Vánocům neodmyslitelně patří ​y svoje i ​a sváteční atmosféru. Do receptu přidejte ​o další ingredience s omamnou vůní. Díky ​ý bude jak neskutečně dobrý, tak neodolatelně krásný.

​e vyrobena z masivního litého hliníku,​ý zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než je uvedeno v receptech. Pro co nejkvalitnější výsledek ​o každém následujícím ​e nedoporučuje, nepoužívejte kovové předměty či drátěnky. ​o vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje. ​o 3/4, aby nedošlo k přetečení.

Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. ​e v Minnesotě​ý pár se skandinávskými kořeny a zpočátku se zaměřoval na tradiční formy skandinávské kuchyně. Ovšem v roce 1950 se vše změnilo, když se jedna z forem Nordic Ware objevila celostátní pekařské soutěži. Od té doby popularita značky jen rostla, s jako její sortiment. Kvalita a myšlenka však zůstávají stále stejné - přinášet zákazníkům ​a pečení z litého hliníku, které přežijí generace a výsledek bude vždy dokonalý
Kategorie zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Pečení | Nádoby a formy na pečení


Potřebujete další informace ke zboží Forma na bábovku ve stříbrné barvě Nordic Ware Star, 2,4 l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz