Zobrazit větší

Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Brilliance, 2,4 l

11172857774

A0:1307326 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 19 dnů od objednávky.Cena: 1 375 Kč

Více informací:

Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Brilliance, 2,4 l - Nádoby a formy na pečení - Yes Bydlení .cz

Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Brilliance, 2,4 l


​o dokonalých tvarech, originalitě​ž nestačí, pak ve své kuchyni přivítejte ​d americké značky Nordic Ware.
Každá je jiná a přesto perfektní. Vždy se můžete těšit na ​o bude u všední snídaně,​a oslavě místo tradičního dortu a samozřejmě ​o nedělním obědě.​o nejen svým vzhledem.

​o vás jediné varování - jedna bábovková forma od Nordic Ware zkrátka nestačí ♥
​e vyrobena z masivního litého hliníku,​ý zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než je uvedeno v receptech. Pro co nejkvalitnější výsledek ​o každém následujícím ​e nedoporučuje, nepoužívejte kovové předměty či drátěnky. ​o vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje. ​o 3/4, aby nedošlo k přetečení.

Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. ​e v Minnesotě Nordic Ware.​ý pár se skandinávskými kořeny a zpočátku se zaměřoval na tradiční formy skandinávské kuchyně. Ovšem v roce 1950 se vše změnilo, když se jedna z forem Nordic Ware
objevila v celostátní pekařské soutěži. Od té doby popularita značky jen rostla, s jako její sortiment. Kvalita a myšlenka však zůstávají stále stejné - přinášet zákazníkům ​a pečení z litého hliníku,
které přežijí generace a výsledek bude vždy dokonalý
Kategorie zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Pečení | Nádoby a formy na pečení


Potřebujete další informace ke zboží Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Brilliance, 2,4 l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz